Company Logo

Hlavní nabídka

 Zakladatelé Feeder Klubu Třebíč, 2012 -2017

 

Rybářský kroužek, který vedl Radek Černý a Martin Líbal, z řad mládežníků jej navštěvovali Petr Vafek, David Holeš, Erik Novotný, Libor Štepanovský. Kroužek se scházel na Stavební škole v Třebíči. Vedoucí chtěli posunout kroužek o něco dál a hledali zázemí, kde by byl projektor, internet, aby mohli mládeži ukázat použití v praxi a rybářská videa, což na Stavební škole nebylo možné. Radek Černý se domluvil s Milanem Novotným, který pracoval ve firmě v Třebíči, která měla vše co potřebovali pro své aktivity. Majitel firmy dal rybářům zelenou a kroužek mohl naplnit své plány. První bylo přejmenování kroužku, na Feeder Klub Třebíč.

 

První členové klubu

 

Zakládající členové klubu vedoucí Radek Černý, Martin Líbal, Milan Novotný, členové mládeže Petr Vafek, David Holeš, Erik Novotný, Vojtěch Malena a Ivo Čech. Klub se začal rozvíjet, do pěti měsíců přibylo dalších 5 členů a do roku nás bylo 15. Naplánovali jsme první soustředění mládeže Uherské Hradiště a Mušovská jezera, do klubu nám jezdili přednášet: Více mistr světa Pepa Konopásek (plavaná), mistryně světa Markéta Nováčková (plavaná), Martin Maťák mistr ligy (feeder),Václav Mašter ( plavaná), mistr světa Jožka Foltýn (přívlač). Naše aktivity se rozrůstali a tak nebylo divu, že se náš klub opět rozrostl. Každý rok pořádáme klubové závody, kaprařšké výpravy, navštěvujeme veletrhy, pořádáme rybářskou burzu a mnoho dalších aktivit. V roce 2014 Milan ukončil činnost ve firmě a tak jsme se přestěhovali na nové sídlo DDM – Třebíč, kde jsou skvělí lidé a také skvělé zázemí pod vedením paní ředitelky Pavlíčkové.

 

Chytáni na Lubí

 

Letos už pojedeme na soustředění po šesté a z naších benjamínků, jsou už velcí chlapi na středních a vysokých školách. Jak už to bývá, někteří odcházejí a malí zase přicházejí jen letos máme 10 nových členů mezi 6 až 12 lety. V součastné době má klub 27 členů. Klub nastavil vysokou laťku a ta se nám daří držet a naše aktivity nejsou jen kolem Třebíče, ale díky naším sponzorům po celé České republice. Proto díky Českému rybářskému svazu Praha, ČEZ,  MO - Uherské Hradiště a Městu Třebíč.

Ze zakladatelů pořád jsou členy klubu Martin Líbal, Milan Novotný, Petr Vafek, David Holeš, Erik Novotný a Vojtěch Malena.           

 

 

                                                                                                                                                                                                                                            Klubu zdar Milan

 Společné chytání na Markovce.

 

Jedno z prvních soustředění.

 

Tradičně pořádáme každý rok soustředění do Uherského Hradiště a poté k Mušovským jezerům.

 

Založeno bylo i závodní družstvo Speed feeder team, zde jsou zakladatelé týmů - David Holeš, Petr Vafek, Erik Novotný, Milan Novotný.Breadcrumbs


created by Pavel Svoboda, © 2012.