Company Logo

Konečně přišel čas, na který jsme se všichni tolik těšili. Je 5.10. 2012, a náš Feeder klub Třebíč vyráží na poslední letošní akci na oblíbený revír Dyje7 - Pasohlávky. Vyrážíme v sestavě Milan, Radek, Laďa, Koupač, David, Erik, Michal, Kačenka, Matěj a Lukáš. Ivoš kvůli horečce zůstal bohužel doma.

Začalo to ploticemi  menších velikostí.

Po příjezdu na penzion, který se jmenuje Kometa, jsme začali vybalovat věci a zabydlovat se. Po zabydlení následovala večeře. S plným břichem dobrého jídla jsme se vydali na obchůzku kolem jezera a  na výzvědy k místním rybářům. Moc nás nepotěšili. Jejich prognózy byly, že ryby nejsou moc aktivní. Naše pocity byly smíšené a čekali jsme, jaký bude následující den. Ráno po snídani jsme vyrazili k jezeru. První záběry přicházely do 15 minut po nahození. Ulovené ryby měly většinou kolem 30 centimetrů. Někteří z nás zkoušeli chytat způsobem zvaným method feeder, to se osvědčilo zejména na větší ryby. Po méně vydařeném rybolovu, jak jsme zvyklí na Mušovských jezerech, hlavně ve velikosti ryb, jsme dostali hlad a odebrali jsme se na oběd.

Postupně rostly.

Po výborném obědě jsme se rozdělily na dvě skupiny, někteří si šli lehnout a někteří se odebrali ke stolnímu fotbálku, který byl hned u baru. Po odpočinku jsme se vydali na návětrnou stranu jezera v domnění, že tam budou brát i větší ryby. Tam se nám konečně začalo dařit. Chytaly se ryby, které měli okolo 50 centimetrů. Každý z nás si vytáhl alespoň jednu rybu, cejna nebo kapra, přes půl metru. Nějvětší ryby chytali ti, co lovili na method feeder s peletami na vlasovém přívěsu pod háčkem. Tato metoda lákala kapry a velké cejny. Tento den jsme si náležitě užili, po večeři jsme ho zakončili u stolního fotbálku.

Menší cejni.

 Poslední den nás probudil déšť. Některé z nás však ani déšť neodradil od chytání ryb. I v tomto počasí však ryby braly jako předchozí den.  Asi po 3 hodinách chytání v prudkém dešti jsme se odebrali do penzionu balit věci před odjezdem domů.  Po večeři jsme na cestu dostali každý půl pizzi . Byl to zase jeden ze skvělých víkendů na rybách :-)

Feederu zdar. Michal

Cejní double.

I Erik chytil.

Relax u fotbálku.

Matěj nezaostával.

Lukáš taky bodoval.

Odpolední kapřík.

Method fungoval.

Společné jídlo v Kometa baru.

Ještě by se tam něco vlezlo:-)

Foto před penzionem Kometa.

 Breadcrumbs


created by Pavel Svoboda, © 2012.